Služby

logo

Zmena živnosti na s.r.o.


„Vyrástli ste právnu formu“ živnosti a chcete podnikať ako spoločnosť s ručením obmedzeným?


Nevyhnutným krokom v tomto procese je prevod majetkových a nemajetkových práv a zmluvných vzťahov  zo živnosti na Vašu novú spoločnosť s ručením obmedzeným. Obráťte sa na nás s dôverou radi Vám vysvetlíme možnosti a spôsoby, ako efektívne realizovať „zmenu živnosti na s.r.o.“.

Čas sú peniaze. Venujte sa svojmu biznisu a administratívno- právne kroky nechajte na nás.

Zavolajte nám na +421 905 762 984 alebo pošlite e-mail na našu adresu office@aksuba.sk presvedčte sa, že náš pro-klientsky a odborný prístup Vám poskytne bezpečné zázemie a rýchle riešenia.

Naše služby v oblasti zmeny živnosti na s.r.o.

  • komplexná právna pomoc a poradenstvo, poskytnutie potrebných informácii a asistencia pri plnení zákonných požiadaviek,
  • pomoc pri prípadnom  zrušení, resp. pozastavení živnosti
  • komplexná pomoc so založením s.r.o. – príprava potrebných dokumentov, získanie živnostenského oprávnenia, zápis do obchodného registra a registrácia na daňovom úrade,
  • zabezpečenie prevodu podniku živnosti na s.r.o.,
  • daňové poradenstvo prostredníctvom partnerských daňových poradcov,
  • možnosť komunikácie elektronickou formou bez nutnosti osobnej návštevy.

Cenník a poplatky

Nakoľko každá firma je jedinečná a zmena živnosti na s.r.o. je náročným procesom zahŕňajúcim množstvo právnych a iných krokov, ktoré  je potrebné vždy prispôsobiť požiadavkám klienta cenovú ponuku Vám vytvoríme po oboznámení sa s Vašimi požiadavkami. Pre získanie individuálnej cenovej podľa vašich preferencií nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@aksuba.sk..