Služby

logo

Zmena obchodného mena s.r.o.


Pomôžeme a usmerníme Vás pri výbere nového obchodného mena.


Pomôžeme a usmerníme Vás pri výbere nového obchodného mena. Preveríme obsadenosť zvoleného nového obchodného mena, a to nie len v obchodnom registri ale na vyžiadanie aj na úrade priemyselného vlastníctva.  Vďaka našim doterajším skúsenostiam v tejto oblasti zabezpečíme tento proces za vás rýchlo, efektívne a úsporne.

Čas sú peniaze. Venujte sa svojmu biznisu a administratívno- právne kroky nechajte na nás.

Obráťte sa na nás s dôverou. Zavolajte nám na +421 905 762 984 alebo pošlite e-mail na našu adresu office@aksuba.sk presvedčte sa, že náš pro-klientsky a odborný prístup Vám poskytne bezpečné zázemie a rýchle riešenia.

Naše služby pri zmene obchodného mena

  • komplexná právna pomoc a poradenstvo, poskytnutie potrebných informácii a asistencia pri plnení zákonných požiadaviek,
  • spíšeme  všetky potrebné dokumenty pre účely zápisu do obchodného registra
  • podáme návrh na zápis zmien do obchodného registra

 

Cenník a poplatky

Nakoľko každá firma je jedinečná, aj proces zabezpečenia aktualizácie údajov v obchodnom registri je potrebné prispôsobiť požiadavkám klienta. Disponujeme zaručeným elektronickým podpisom, vďaka ktorému ušetríte na správnych a súdnych poplatkoch (-50%). Pre získanie individuálnej cenovej podľa vašich preferencií nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@aksuba.sk.