Služby

logo

Zmena (transformácia) právnej formy spoločnosti


Transformácia je zmena právnej formy spoločností napríklad z akciovej spoločnosti na spoločnosť s ručením obmedzeným, pri ktorej nedôjde zrušeniu spoločnosti „len“ k zmene jej právnej formy.


Je to riešenie napríklad pre menšie akciové spoločnosti, ktoré chcú zjednodušiť a zefektívniť spôsob svojho fungovania. U nás je pomerne zriedkavá  táto forma premeny spoločnosti, avšak niekedy môže byť nevyhnutným a správnym riešením či už hľadiska znižovania nákladov….

Transformácia spoločnosti je pomerne náročný proces a vyžaduje si dôkladnú prípravu právnych podkladov  a komunikáciu s viacerými úradmi tak, aby konečný cieľ spočívajúci v premene „starej“ právnej formy spoločnosti na novú, bol dosiahnutý presne podľa predstáv nášho klienta. Vďaka našim doterajším skúsenostiam v tejto oblasti zabezpečíme  tento proces za vás rýchlo, efektívne a úsporne.

Čas sú peniaze. Venujte sa svojmu biznisu a administratívno- právne kroky nechajte na nás.

Obráťte sa na nás s dôverou. Zavolajte nám na +421 905 762 984 alebo pošlite e-mail na našu adresu office@aksuba.sk presvedčte sa, že náš pro-klientsky a odborný prístup Vám poskytne bezpečné zázemie a rýchle riešenia.

Naše služby v oblasti rozšírenia živnosti

  • Komplexné právne poradenstvo pre klientov z celého územia SR bez ohľadu na ich miesto podnikania / sídlo,
  • vypracovanie potrebných podkladov vrátane správy konateľa a návrhu stanov
  • asistencia pri plnení zákonných požiadaviek,
  • zabezpečenie znaleckého posudku
  • zastupovanie pred  živnostenským úradom, notárom, súdom
  • vykonanie zmeny v obchodnom registri,
  • ďalšie právne služby,
  • návšteva klienta v sídle spoločnosti alebo komunikácia bez potreby osobnej návštevy.

Cenník a poplatky

Služby na mieru, cena na mieru a žiadne skryté poplatky. Disponujeme zaručeným elektronickým podpisom, vďaka ktorému ušetríte na správnych a súdnych poplatkoch (-50%). Napíšte nám o vašej predstave ohľadne transformácie právnej formy Vašej  spoločnosti na náš email office@aksuba.sk a obratom Vám zodpovieme na Vaše otázky a zašleme individuálnu predbežnú cenovú ponuku s vyčíslením správnych a súdnych poplatkov. Neváhajte nás kontaktovať.