Služby

logo

Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.)


Spoločnosť ručeným obmedzením (s.r.o.) je načastejšou formou podnikania zo strany našich klientov. Založiť spoločnosť s ručením obmedzeným môžu fyzické a aj právnické osoby.


Spoločnosť s ručením obmedzeným môže mať aj jedného zakladateľa/spoločníka. Spoločnosť s ručením obmedzeným však nemôže založiť, taká s.r.o., ktorá sama má jediného spoločníka. Maximálny počet spoločníkov je však 50. Obchodný zákonník neobmedzuje ani zahraničné osoby pri účasti v obchodnej spoločnosti a zakladateľmi môžu byť tak tuzemské, ako aj zahraničné osoby.

Spoločnosť sa zakladá spoločenskou zmlu­vou. Účelom spoločenskej zmluvy spoločnosti je okrem založenia obchodnej spoločnosti aj úprava fungovania spoločnosti, vymedzenie vzťahov medzi spoločnosťou a spoločníkom, úprava vnútorných pomerov, určenie orgánov spoločnosti a pod. Spoločenská zmluva tým plní aj svoju organizačnú funkciu. Ak obchodnú spoločnosť zakladá iba jeden spoločník, namiesto spoločenskej zmluvy sa uzatvára zakladateľská listina.

Nakoľko máme bohaté skúsenosti so zakladaním spoločností s ručením obmedzeným, pokojne sa obráťte na nás. Klientom poskytujeme širokú škálu právneho poradenstva v oblasti obchodného práva a v oblasti práva obchodných spoločností.

Čas sú peniaze. Venujte sa svojmu biznisu a administratívno- právne kroky nechajte na nás.

Obráťte sa na nás s dôverou. Zavolajte nám na +421 904 279 297 alebo pošlite e-mail na našu adresu office2@aksuba.sk presvedčte sa, že náš pro-klientsky a odborný prístup Vám poskytne bezpečné zázemie a rýchle riešenia.

Zabezpečíme Vám:
  • Komplexný právny servis a prípravu potrebných právnych dokumentov k úspešnému založeniu s.r.o.
  • Poradíme pri výbere predmetov činnosti
  • Elektronicky ohlásime živnosti na príslušný okresný úrad
  • Elektronicky podáme návrh na zápis s.r.o. do obchodného registra
  • Zabezpečíme registráciu obchodnej spoločnosti k DIČ


Cenník a poplatky
Nakoľko každý prípad je jedinečný a my poskytujeme právnu pomoc šitú na mieru a prispôsobenú vždy požiadavkám klienta, cenovú ponuku Vám vytvoríme po oboznámení sa s Vašimi nárokmi. Disponujeme zaručeným elektronickým podpisom, vďaka ktorému ušetríte na správnych a súdnych poplatkoch (-50%). Pre získanie individuálnej cenovej ponuky podľa vašich preferencií nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@aksuba.sk.