Služby

logo

Založenie organizačnej zložky zahraničnej osoby


Podmienkou začatia podnikania zahraničnej osoby na území SR je zápis organizačnej zložky do obchodného registra v rozsahu predmetu podnikania zapísaného v obchodnom registri. 


Zahraničná osoba je povinná ustanoviť vedúceho organizačnej zložky podniku zahraničnej osoby, ktorý bude oprávnený konať v mene zahraničnej osoby. Týmto vedúcim môže byť len fyzická osoba, ktorá ak je občanom členského štátu Európskej únie alebo občanom členského štátu Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj, nemusí mať povolenie na pobyt na území Slovenskej republiky, v opačnom prípade sa povolenie pobyt vyžaduje. V prípade, že máte zahraničnú osobu, ktorá má záujem podnikať na území Slovenska, obráťte sa na nás.

Čas sú peniaze. Venujte sa svojmu biznisu a administratívno- právne kroky nechajte na nás.

Radi Vám poskytneme bližšie informácie ohľadne založenia organizačnej zložky zahraničnej osoby. Obráťte sa na nás s dôverou. Zavolajte nám na +421 ______________ alebo pošlite e-mail na našu adresu office@aksuba.sk presvedčte sa, že náš pro-klientsky a odborný prístup Vám poskytne bezpečné zázemie a rýchle riešenia.

Zabezpečíme Vám komplexný právny servis:

  • Vypracovanie dokumentov k založeniu organizačnej zložky
  • Pomoc pri výbere predmetov podnikania
  • Elektronické ohlásenie živností na príslušný okresný úrad
  • Elektronické podanie návrhu na zápis organizačnej zložky do obchodného registra
  • Zabezpečenie virtuálneho sídla z ponuky viacerých miest v SR
  • Právne poradenstvo z pracovného a daňového práva
  • Vďaka našim doterajším skúsenostiam v tejto oblasti zabezpečíme  tento proces za vás rýchlo, efektívne a úsporne.

Cenník a poplatky

Nakoľko každý prípad je jedinečný a my poskytujeme právnu pomoc šitú na mieru a prispôsobenú vždy požiadavkám klienta, cenovú ponuku Vám vytvoríme po oboznámení sa s Vašimi nárokmi. Disponujeme zaručeným elektronickým podpisom, vďaka ktorému ušetríte na správnych a súdnych poplatkoch (-50%). Pre získanie individuálnej cenovej ponuky podľa vašich preferencií nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@aksuba.sk.