Služby

logo

Zmena spôsobu konania konateľa v s.r.o.


V mene s.r.o. koná štatutárny orgán, ktorým je jeden alebo viac konateľov. Počet konateľov je výsostne na vôli spoločníkov/zakladateľov, pričom ak spoločenská zmluva spoločnosti neurčí inak, tak v spoločnosti s viacerými konateľmi je každý konateľ oprávnený konať samostatne. 


Ak potrebujete vykonať zmenu spôsobu konania konateľa v s.r.o., obráťte sa na nás. Vďaka našim doterajším skúsenostiam v tejto oblasti zabezpečíme  tento proces za vás rýchlo, efektívne a úsporne.

Čas sú peniaze. Venujte sa svojmu biznisu a administratívno- právne kroky nechajte na nás.

Obráťte sa na nás s dôverou. Zavolajte nám na +421 905 762 984 alebo pošlite e-mail na našu adresu office@aksuba.sk presvedčte sa, že náš pro-klientsky a odborný prístup Vám poskytne bezpečné zázemie a rýchle riešenia.

Naše služby v oblasti  zabezpečenia zmeny spôsobu konania konateľa v s.r.o.

  • Komplexný právny servis a poradenstvo,
  • Rýchle  vypracovanie potrebných právnych podkladov,
  • Komplexná právna pomoc a poradenstvo, poskytnutie potrebných informácii a asistencia pri plnení zákonných požiadaviek,
  • Vykonanie  zmeny v obchodnom registri.

 

Cenník a poplatky

Pre získanie individuálnej cenovej podľa vašich preferencií nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@aksuba.sk. Disponujeme zaručeným elektronickým podpisom, vďaka ktorému ušetríte na správnych a súdnych poplatkoch (-50%).