Cezhraničné vymáhanie pohľadávok


Ste veriteľom a Vaši dlžníci Vám neplatia? Neviete sa dostať k vyplateniu svojich oprávnených pohľadávok, nečakajte  s riešením a obráťte sa na nás. Radi Vám poradíme, ako v danej situácii postupovať a ochotne prevezmeme proces vymáhania za Vás.


Ak to nejde podobrotky…. Nie každé mimosúdne vymáhanie pohľadávky sa končí úspešne. Ale nenechajte svoje pohľadávky premlčať a zabezpečte im silu súdnou cestou. Judikovaná pohľadávka sa premlčuje v 10 ročnej premlčacej lehote. Môže byť podkladom na iniciovanie veriteľského konkurzu. Pričom v rámci upomínacieho konania nie je potrebné zaplatiť 6% súdny poplatok zo žalovanej sumy. Je to efektívne elektronické konanie kde pri doručovaní do povinne aktívnych elektronických schránok subjektov platí fikcia doručenia. Týmto konaním dosiahnete rýchlo a bez zbytočných nákladov vykonateľné súdne rozhodnutie.

Čas sú peniaze. Venujte sa svojmu biznisu a administratívno- právne kroky nechajte na nás.

Obráťte sa na nás s dôverou. Zavolajte nám na +421 905 762 984 alebo pošlite e-mail na našu adresu office@aksuba.sk presvedčte sa, že náš pro-klientsky a odborný prístup Vám poskytne bezpečné zázemie a rýchle riešenia.

Naše služby pri súdnom a mimosúdnom vymáhaní pohľadávok

  • komplexnú pomoc a poradenstvo v rámci vymáhania pohľadávok
  • príprava výziev, žalôb a iných právnych podaní
  • zastupovanie v súdnom konaní
  • komunikácia s dlžníkom, exekútorom, konkurzným správcom, príslušnými súdmi, úradmi a inštitúciami

Vďaka našim doterajším skúsenostiam v tejto oblasti zabezpečíme  tento proces za vás rýchlo, efektívne a úsporne.

Cenník a poplatky

Nakoľko každý prípad je jedinečný a my poskytujeme právnu pomoc šitú na mieru a prispôsobenú vždy požiadavkám klienta, cenovú ponuku Vám vytvoríme po oboznámení sa s Vašimi nárokmi. Pre získanie individuálnej cenovej podľa vašich preferencií nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@aksuba.sk.