Vypracovanie zmlúv


Kúpna zmluva / Darovacia zmluva / Nájomná zmluva a iné zmluvy

„Littera scripta manet“ – „napísané slovo platí“ a „Pacta sunt servanda“ – „zmluvy sa dodržiavajú“ sú zmluvné zásady vytvorené v starovekom Ríme.


 

Zmluvy sú individuálne právne úkony zakladajúce sa na vzájomnej dohode zmluvných strán, dovoľte nám vytvoriť Vám zmluvu, ktorá presne vystihuje Vaše požiadavky a chráni Vaše záujmy. Ak potrebujete vypracovať znenie akéhokoľvek typu zmluvy, príp. chcete „len“ kontrolu už existujúcej zmluvy, naša advokátska kancelária sa rada stane pre vás v tomto kroku oporou.

Čas sú peniaze. Venujte sa svojmu biznisu a administratívno- právne kroky nechajte na nás.

Radi Vám poskytneme bližšie informácie ohľadne možnosti vypracovanie zmlúv, analýz a právnych stanovísk. Obráťte sa na nás s dôverou. Zavolajte nám na +421 905 762 984 alebo pošlite e-mail na našu adresu office@aksuba.sk presvedčte sa, že náš pro-klientsky a odborný prístup Vám poskytne bezpečné zázemie a rýchle riešenia.

Zabezpečíme Vám

  • komplexnú pomoc a poradenstvo v posudzovaní/ vypracovaní zmlúv,
  • zabezpečíme Vám vypracovaní právneho stanoviska
  • zastupovanie v pri rokovaní so zmluvným partnerom

Vďaka našim doterajším skúsenostiam v tejto oblasti zabezpečíme  tento proces za vás rýchlo, efektívne a úsporne.

Cenník a poplatky

Nakoľko každý prípad je jedinečný a my poskytujeme právnu pomoc šitú na mieru a prispôsobenú vždy požiadavkám klienta, cenovú ponuku Vám vytvoríme po oboznámení sa s Vašimi nárokmi. Pre získanie individuálnej cenovej ponuky podľa vašich preferencií nás neváhajte kontaktovať na našej e-mailovej adrese office@aksuba.sk.